Hakkımızda

Firmamız 1987 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlayıp, o tarihten itibaren hızla büyüme göstererek sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır...

devamını oku

10001 Sk. NO 27 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli /İZMİR

karsiyakaplastik@yahoo.com

0232 328 27 57 | 0232 328 27 54

Karşıyaka Plastik

Firmamız 1987 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlayıp, o tarihten itibaren hızla büyüme göstererek sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır...

Plastik Ambalajda Profesyonel Çözümler

Firmamız 1987 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlayıp, o tarihten itibaren hızla büyüme göstererek sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır. Son yıllarda yapılan teknolojik yatırımlar ile 5000m2 olan fabrika binamız içerisinde aylık üretim kapasitesimiz 500 ton/ay seviyesine ulaşmıştır. Bugün itibari ile Türkiye’nin her bölgesinde ve yurtdışı pazarlarında faaliyet göstermekteyiz.

Değişen dünya standartları ve piyasa değerlerine göre sürekli yenilenmek ve sektörde yeni başarılara imza atmak isteyen firmamız, barındırdığı yüksek teknoloji ve uzman kadrosu ile her ürünü tasarım aşamasından sevkiyata kadar, en iyi kalitede üretmeyi, üretim stratejisi olarak benimsemiştir.

Kalite anlayışımız tamamıyla müşteri memnuniyetine dayalı olup; en kaliteli ürünü en kısa zamanda, uluslararası kabul görmüş baskı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde üretip müşterilerimize ulaştırmaktır.

Üretim çeşitliliği içerisinde; Gıda ve Gıda dışı sektörlere yönelik çok çeşitli Baskılı ve Baskısız Yüksek Yoğunluk Polietilen (hışır) Ürünler, Alçak Yoğunluk Polietilen Ürünler, OPP-CPP Ürünler bulunmaktadır.

Karşıyak Plastik; sektöründe öncü, yenilikçi ve plastik ambalajda kalite çıtasını belirleyen ender kuruluşlardan biri olma özelliğini sürdürmektedir.